Hus-auksjon

Auksjon lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Utstillingssalene

Stømne, Arne (1918-1995)
Komposisjon 1958

Olje på lerret
51x61
Signert og datert nede t.v.: A. Stømne. 58.

Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Vurdering