Auksjon lørdag 31. august 2002 kl 14:00
Schultz, Alexander(1901-1981)
Skoing av hester

Litografi, lysmål
40x50
Signert nede t.h.: Alexander Schultz

Nummerert nede t.v.: 7/50.

Vurdering
NOK 3 000

Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Tilslag NOK 1 000