Schultz, Alexander(1901-1981)
Skoing av hester
Litografi, lysmål
40x50
Signert nede t.h.: Alexander Schultz
Nummerert nede t.v.: 7/50.
Vurdering
NOK 3 000
Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00
Tilslag NOK 1 000
Litografi, lysmål
40x50
Nummerert nede t.v.: 7/50.
Vurdering
NOK 3 000