Auksjon lørdag 31. august 2002 kl 14:00
Pløen, Erik(1925-2004)
Vase

Glasert keramikk
H: 26 cm.
Signert og datert: Pløen R.S. 49 Norge

Polykrom glasur i form av kvinner med fruktkurver.

Vurdering
NOK 1 000–1 500

Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Tilslag NOK 500