Pløen, Erik(1925-2004)
Vase
Glasert keramikk
H: 26 cm.
Signert og datert: Pløen R.S. 49 Norge
Polykrom glasur i form av kvinner med fruktkurver.
Vurdering
NOK 1 000–1 500
Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00
Tilslag NOK 500
Glasert keramikk
H: 26 cm.
Vurdering
NOK 1 000–1 500