Rian, Johs.(1891-1981)
Sittende mann i kystlandskap 1941
Akvarell på papir, lysmål
25x35
Signert og datert nede t.h.: J Rian 1941
Vurdering
Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00
Tilslag NOK 7 000
Akvarell på papir, lysmål
25x35
Vurdering