Rian, Johs.(1891-1981)
Ryggvendt akt 1949
Blandingsteknikk, lysmål
30x19
Signert og datert nede t.h.: J R 1949
Vurdering
Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00
Tilslag NOK 4 000
Blandingsteknikk, lysmål
30x19
Vurdering