Auksjon lørdag 31. august 2002 kl 14:00
Rian, Johs.(1891-1981)
Kortspill

Blyant og akvarell på papir, oppklebet på plate
21x30
Signert nede t.v.: J Rian

Vurdering
NOK 15 000

Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Tilslag NOK 21 000