Rian, Johs.(1891-1981)
Kortspill
Blyant og akvarell på papir, oppklebet på plate
21x30
Signert nede t.v.: J Rian
Vurdering
NOK 15 000
Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00
Tilslag NOK 21 000
21x30
Signert nede t.v.: J Rian
Vurdering
NOK 15 000