Rian, Johs.(1891-1981)
Komposisjon 1971
Akvarell på papir, lysmål
33x33
Signert og datert nede t.h.: J Rian 71
Vurdering
NOK 3 000–4 000
Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00
Tilslag NOK 2 800
Akvarell på papir, lysmål
33x33
Vurdering
NOK 3 000–4 000