Hus-auksjon

Auksjon lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Utstillingssalene

Olsen, Karen
Ved strandkanten 1979

Tekstil
79x62
Signert og datert nede t.h.: KO 79

Vevet polykrom tekstil sydd på stramei.

Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Vurdering
NOK 800–1 000