Hus-auksjon

Auksjon lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Utstillingssalene

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Markblomst 1980

Serigrafi med håndkolorering
45x61
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 80.

Påtegnet med tittel nede t.h.

Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Vurdering

Tilslag NOK 10 500