Markblomst 1980
Serigrafi med håndkolorering
45x61
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 80.
Påtegnet med tittel nede t.h.
Vurdering
Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00
Tilslag NOK 10 500
Serigrafi med håndkolorering
45x61
Påtegnet med tittel nede t.h.
Vurdering