Auksjon lørdag 31. august 2002 kl 14:00
Rian, Johs.(1891-1981)

Akvarell på papir
59x42
Signert midt på t.h.: J Rian

Plakat til separatutstilling Johs. Rian, Galleri Haaken 1970.

Vurdering
NOK 1 500–2 000

Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Tilslag NOK 1 000