Jubileumsauksjonen

Auksjon torsdag 21. november 2002 kl 19:00

Heyerdahl, Hans (1857-1913)
Fra Åsgårdstrand 1908

Olje på lerret
64x103
Signert og datert nede t.h.: Heyerdahl 08

Auksjonert torsdag 21. november 2002 kl 19:00

Vurdering
NOK 150 000–200 000