Auksjon torsdag 21. november 2002 kl 21:30
Nøytralien

Fargelitografi trykket i fem farger på
Arket: 600x540 mm Motivet: 535x497 mm
beige papir Signert med blyant nede t.h.: Edv. Munch

1915. MM G 395. Sch.nr. 459. Woll nr. 527.

Vurdering
NOK 70 000–90 000

Auksjonert torsdag 21. november 2002 kl 21:30

Tilslag NOK 86 000

Neutralia (Girls picking apples)
Colourlithograph printed in five colours on thin beige paper
Sheet: 600x540 mm Image: 535x497 mm
Signed in pencil lower right: Edv. Munch
1915
MM G 395. Sch.no. 459. Woll no. 527.