Kihle, Harald(1905-1997)
Tømmerkjøring Hakadal 1951
Litografi, lysmål
58x67
Signert og datert nede t.h.: Harald Kihle 1951
Nummerert nede t.v.: 283/290.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Tilslag NOK 7 000
Litografi, lysmål
58x67
Nummerert nede t.v.: 283/290.
Vurdering