Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Kihle, Harald (1905-1997)
Tømmerkjøring Hakadal 1951

Litografi, lysmål
58x67
Signert og datert nede t.h.: Harald Kihle 1951

Nummerert nede t.v.: 283/290.

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Vurdering