Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Kihle, Harald (1905-1997)
Akt i døren 1946

Litografi, lysmål
65x36
Signert og datert nede t.h.: Harald Kihle Oslo 1946

Nummerert nede t.v.: 10/200.

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Vurdering