Rian, Johs.(1891-1981)
Stående akt 1949
Blandingsteknikk, lysmål
26x19
Signert og datert nede t.h.: J Rian. 23/10 1949
Påtegnet nede t.h.: Colarossi.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Tilslag NOK 8 000
Blandingsteknikk, lysmål
26x19
Vurdering