Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Rian, Johs.(1891-1981)
To gutter 1937

Olje på lerret
80x65
Signert og datert nede t.h.: J Rian 37

Vurdering
NOK 20 000

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Tilslag NOK 22 000