Risberg, Harald(1917-1996)
Fiskevær i Lofoten 1950
Olje på plate
50x61
Signert og datert nede t.h.: Risberg 50.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Tilslag NOK 3 000
Olje på plate
50x61
Vurdering