Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Risberg, Harald(1917-1996)
Fiskevær i Lofoten 1950

Olje på plate
50x61
Signert og datert nede t.h.: Risberg 50.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Tilslag NOK 3 000