Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Johnson, Kaare Espolin(1907-1994)
Himmelskibet

Litografi, lysmål
67x48
Signert nede t.h.: Espolin Johnson.

Nummerert nede t.v.: VIII/X. Påtegnet med tittel, samt: (med tanke på Harry Martinssons bok Amiare), nede på arket. Fra 1982.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Tilslag NOK 30 000