Rolfsen, Alf(1895-1979)
Utkast til freske Vestre krematorium 1936
Blandingsteknikk på plate
68x66
Signert og datert nede t.h.: Mai 1936 AR
Påtegnet med dedikasjon nede t.v. Signert og påtegnet 15 på baksiden av platen.
Vurdering
NOK 3 000
Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Tilslag NOK 15 000