Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Rolfsen, Alf(1895-1979)
Utkast til freske Vestre krematorium 1936

Blandingsteknikk på plate
68x66
Signert og datert nede t.h.: Mai 1936 AR

Påtegnet med dedikasjon nede t.v. Signert og påtegnet 15 på baksiden av platen.

Vurdering
NOK 3 000

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Tilslag NOK 15 000