Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Sørensen, Henrik (1882-1962)
Kristus 1944

Litografi
87x60
Signert og datert nede t. h.: Henrik Sørensen lith 1944

Påtegnet med dedikasjon av kunstneren nede t. v. på arket.

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Vurdering
NOK 2 000