Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Silseth, Eli(1927-1991)
Svevende par 1975

Litografi, lysmål
75x56
Signert og datert nede t.h.: Eli Silseth -75

Nummerert nede t.v.: 56/165.

Vurdering
NOK 1 000

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Tilslag NOK 500