Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Store sal, Gamle Logen

Waksvik, Skule (1927-2018)
Omvendt istapp 1968

Bronse
H: 138 cm.
Signert og datert på plinten: Skule W 68

Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Vurdering