Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Store sal, Gamle Logen

Folkestad, Bernhard (1879-1933)
Kvinne med hatt og utstoppet nøtteskrike iinteriør

Olje på lerret
75x80
Signert nede t.h.: B. Folkestad

Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 80 000