Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Store sal, Gamle Logen

Kavli, Arne (1878-1970)
Uterestaurant på brygge og seilbåter 1928

Olje på lerret
117x178
Signert nede t.h.: A- K- 28

Påtegnet i klamme nede t.h.: N. Egfeldt.

Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Vurdering
NOK 300 000–400 000

Tilslag NOK 300 000