Ukjent, kunstner
Bryggen i Bergen 1929
Radering, lysmål
19x31
Signert og datert nede t.h.: Halvard Storm -29.
Påtegnet med tittel nede t.v.
Vurdering
NOK 300
Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Tilslag NOK 500
Radering, lysmål
19x31
Påtegnet med tittel nede t.v.
Vurdering
NOK 300