Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Ukjent, kunstner
Bryggen i Bergen 1929

Radering, lysmål
19x31
Signert og datert nede t.h.: Halvard Storm -29.

Påtegnet med tittel nede t.v.

Vurdering
NOK 300

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Tilslag NOK 500