Sommerauksjon

Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Oslo

Krefting, Ruth (1900-1987)
Bønsnes kirke - Ringerike 1939

Lavering på papir, lysmål
16x22
Signert og datert på passepartout nede t.h.: Ruth Krefting 1939

Påtegnet med tittel på passepartout nede t.v.

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Vurdering
NOK 1 500–2 000