Friluftsauksjon

Auksjon lørdag 19. august 2000 kl 15:00

Vuillard, Edouard (1868-1940)
Rosa interiør

Fargelitografi
36x28
Usignert

Påtegnet på baksiden: Vuillard, Interieur aux Teintures Roses III

UTSTILT:

Kunstnernes Hus 1946, kat.nr. 143.

Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00

Vurdering
NOK 1 500