Vuillard, Edouard(1868-1940)
Rosa interiør
Fargelitografi
36x28
Usignert
Påtegnet på baksiden: Vuillard, Interieur aux Teintures Roses III
Kunstnernes Hus 1946, kat.nr. 143.
Vurdering
NOK 1 500
Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00
Tilslag NOK 2 500