Erixson, Sven(1899-1970)
Lars Hansson som Richard III
Litografi, lysmål
67x46
Signert nede t.v.: Sven Erixson
Nummerert nede t.v.: 38/50. Påtegnet med tittel på baksiden.
Kunstnerforbundet.
Vurdering
NOK 3 000–5 000
Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00