Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Erixson, Sven(1899-1970)
Lars Hansson som Richard III

Litografi, lysmål
67x46
Signert nede t.v.: Sven Erixson

Nummerert nede t.v.: 38/50. Påtegnet med tittel på baksiden.

Kunstnerforbundet.

Vurdering
NOK 3 000–5 000

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00