Sommerauksjon

Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Oslo

Erixson, Sven (1899-1970)
Lars Hansson som Richard III

Litografi, lysmål
67x46
Signert nede t.v.: Sven Erixson

Nummerert nede t.v.: 38/50. Påtegnet med tittel på baksiden.

UTSTILT:

Kunstnerforbundet.

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Vurdering
NOK 3 000–5 000