Sørensen, Henrik(1882-1962)
Friheten 1947
Litografi, lysmål
60x48
Signert og datert nede t.h.: Henrik Sørensen 1947
Påtegnet nede t.h.: litt. Nummererert nede t.v.: 207. Påtegnet med tittel nede på arket.
Vurdering
Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Tilslag NOK 2 300