Sommerauksjon

Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Oslo

Sørensen, Henrik (1882-1962)
Friheten 1947

Litografi, lysmål
60x48
Signert og datert nede t.h.: Henrik Sørensen 1947

Påtegnet nede t.h.: litt. Nummererert nede t.v.: 207. Påtegnet med tittel nede på arket.

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Vurdering