Sommerauksjon

Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Oslo

Gleditsch, Rolf Juell (1892-1984)
Mann på låvebro 1916

Blandingsteknikk, oppklebet på papp
16x21
Signert, utydelig stedsbestemt og datert nede t.h.: Rolf Gleditsch 1916

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Vurdering
NOK 1 000