Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Gleditsch, Rolf Juell(1892-1984)
Mann på låvebro 1916

Blandingsteknikk, oppklebet på papp
16x21
Signert, utydelig stedsbestemt og datert nede t.h.: Rolf Gleditsch 1916

Vurdering
NOK 1 000

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00