Grøstad, Terje(1925-2011)
Vinternatt 1982
Tresnitt, lysmål
49x94
Signert og datert nede t.h.: Terje Grøstad 1982
Påtegnet med tittel nede på arket. Nummerert og påtegnet nede t.v.: XVIII/XX Tresnitt Prøvetrykk. Gaustadtoppen i Telemark.
Vurdering
Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Tilslag NOK 3 600