Sommerauksjon

Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Oslo

Grøstad, Terje (1925-2011)
Vinternatt 1982

Tresnitt, lysmål
49x94
Signert og datert nede t.h.: Terje Grøstad 1982

Påtegnet med tittel nede på arket. Nummerert og påtegnet nede t.v.: XVIII/XX Tresnitt Prøvetrykk. Gaustadtoppen i Telemark.

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Vurdering