Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Grøstad, Terje(1925-2011)
Vinternatt 1982

Tresnitt, lysmål
49x94
Signert og datert nede t.h.: Terje Grøstad 1982

Påtegnet med tittel nede på arket. Nummerert og påtegnet nede t.v.: XVIII/XX Tresnitt Prøvetrykk. Gaustadtoppen i Telemark.

Vurdering

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Tilslag NOK 3 600