Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Johnson, Kaare Espolin(1907-1994)
Enken 1979

Litografi, lysmål
32x42
Signert og datert nede t.h.: Espolin Johnson 1979

Vurdering

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Tilslag NOK 8 000