Sommerauksjon

Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Oslo

Johnson, Kaare Espolin (1907-1994)
Enken 1979

Litografi, lysmål
32x42
Signert og datert nede t.h.: Espolin Johnson 1979

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Vurdering