Johnson, Kaare Espolin(1907-1994)
Enken 1979
Litografi, lysmål
32x42
Signert og datert nede t.h.: Espolin Johnson 1979
Vurdering
Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Tilslag NOK 8 000
Litografi, lysmål
32x42
Vurdering