Auksjon lørdag 19. august 2000 kl 15:00
Disen, Andreas(1845-1923)
Fjellandskap 1919

Olje på plate
31x50
Signert og datert nede t.v.: A Disen. 1919.

Vurdering
NOK 4 000

Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00

Tilslag NOK 3 000