Sommerauksjon

Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Oslo

Motzfeldt, Benny (1909-1995)
Vase 1975

Glass
H:19,5 cm.
Signert og datert: BM 75

Klart og grønt glass med luftbobler.

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Vurdering
NOK 4 000