Motzfeldt, Benny(1909-1995)
Vase 1975
Glass
H:19,5 cm.
Signert og datert: BM 75
Klart og grønt glass med luftbobler.
Vurdering
NOK 4 000
Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Tilslag NOK 3 600
Glass
H:19,5 cm.
Signert og datert: BM 75
Vurdering
NOK 4 000