Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Motzfeldt, Benny(1909-1995)
Vase 1975

Glass
H:19,5 cm.
Signert og datert: BM 75

Klart og grønt glass med luftbobler.

Vurdering
NOK 4 000

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Tilslag NOK 3 600