Sommerauksjon

Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Oslo

Nesch, Rolf (1893-1975)
Fra teatersalen

Radering og litografi, lysmål
17x24
Signert nede t.h.: Nesch

Nummerert nede t.v.: 1/12.

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 17 500