Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Store Sal

Sinding, Otto (1842-1909)
Storm 1875

Olje på lerret
83x143
Signert og datert nede t.h.: Otto Sinding. München. 1875.

Signert og påtegnet på baksiden, på blindrammen: "Sturm. Otto Sinding München."

Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Vurdering
NOK 125 000–150 000

Tilslag NOK 125 000