Sinding, Otto(1842-1909)
Storm 1875
Olje på lerret
83x143
Signert og datert nede t.h.: Otto Sinding. München. 1875.
Signert og påtegnet på baksiden, på blindrammen: "Sturm. Otto Sinding München."
Vurdering
NOK 125 000–150 000
Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00
Tilslag NOK 125 000