Sinding, Otto(1842-1909)
Prinsessen kommer ridende
Olje på lerret
79x101
Signert nede t.v.: Otto Sinding.
Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "Die Prinzessin kommt geritten".
Vurdering
Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00