Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Store Sal

Sinding, Otto (1842-1909)
Fjellandskap

Akvarell på papir
31x47
Signert nede t.h.: Otto Sinding

Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Vurdering