Auksjon onsdag 19. november 2003 kl 18:00
Sinding, Otto(1842-1909)
Fjellandskap

Akvarell på papir
31x47
Signert nede t.h.: Otto Sinding

Vurdering

Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Tilslag NOK 6 000