Ulving, Even(1863-1952)
Interiør med lesende pike i lampelys
Olje på lerret
63x100
Signert nede t.v.: E. Ulving.
Vurdering
Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00
Tilslag NOK 52 000
Olje på lerret
63x100
Signert nede t.v.: E. Ulving.
Vurdering
Even Ulving