Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00

Oslo

Kavli, Arne (1878-1970)
Teatermotiver

Olje på ovalt lerret, oppklebet på oval plate
85x58
og olje på plate Alle signert: A. K.

3 stk. selges samlet. Skal angivelig være kjente norske skuespillere bl a Lillebil Ibsen og Per Aabel.

Vurdering