Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00

Oslo

Werenskiold, Dagfin (1892-1977)
Hageblomster 1953

Olje på plate
46x55
Signert og datert nede på midten: DW 1953

Vurdering
NOK 4 000