Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00
Gundersen, Gunnar S.(1921-1983)
Skjærgårdslandskap

Litografi, lysmål
33x45
Signert i platen nede t.h.: Gunnar Gundersen.

Vurdering
NOK 3 000–4 000