Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00

Oslo

Ukjent, kunstner
Slagscene

Olje på lerret
41x61
Usignert

Ridder i rustning på steilende hest byder sine menn til stormangrep. Det blåses i basuner og standarden holdes høyt.

Vurdering