Alme, Gunnar(1924-2000)
Landskap 1974
Akvarell på papir, lysmål
24x37
Signert og datert nede t.h.: Gunnar Alme 74
Vurdering
NOK 1 000–1 500
Akvarell på papir, lysmål
24x37
Vurdering
NOK 1 000–1 500