Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00

Oslo

Alme, Gunnar (1924-2000)
Landskap 1974

Akvarell på papir, lysmål
24x37
Signert og datert nede t.h.: Gunnar Alme 74

Vurdering
NOK 1 000–1 500