Johannessen, Jens(1934-)
Akvarell på papir, lysmål
32x40
Signert nede t.h.: JJ
Vurdering
Tilslag NOK 8 000
Akvarell på papir, lysmål
32x40
Signert nede t.h.: JJ
Vurdering