Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00

Oslo

Nesch, Rolf (1893-1975)
Innreisen til Ragnhildsrud

Litografi, lysmål
41x52
Signert nede t.h.: Nesch.

Påtegnet nede t.v.: 2. tilstand 2 trykk.

Vurdering