Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00
Ukjent, kunstner
Fregattskipet Den bergenske Galei

Akvarell på papir, oppklebet på plate
34x45
Usignert

Påtegnet opp t.h.: "Fregattskibet Den Bergenske Galey Commenderet af Capt Hans Henrich De Lang in Aprile 1787." Påtegnet opp t.v.: "Egidius Pilati Delinnavit Ancona".

Vurdering

Tilslag NOK 16 500