Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00

Oslo

Ukjent, kunstner
Havneparti med seilbåt og robåt

Blyant og akvarell på papir, lysmål
30x22
Signert og påtegnet med utydelig tittel nede t.v.: le Tud... L Bernard

Louis-Michel Bernard (1885-ca1960), fransk kunstner?

Vurdering
NOK 1 500–2 000