Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00

Oslo

Bolling, Svein (1948-)
Akt med glass

Litografi, lysmål
60x40
Signert nede t.h.: Bolling

Nummerert nede t.v.: 54-80.

Vurdering
NOK 3 000–4 000