Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00

Oslo

Alme, Gunnar (1924-2000)
Landskap 1983

Akvarell på papir, lysmål
46x67
Signert og datert nede t.h.: Gunnar Alme 83

Vurdering