Alme, Gunnar(1924-2000)
Landskap 1983
Akvarell på papir, lysmål
46x67
Signert og datert nede t.h.: Gunnar Alme 83
Vurdering
Tilslag NOK 1 500
Akvarell på papir, lysmål
46x67
Vurdering